Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

ŚWIĘTY MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

 Dzieci w naszym przedszkolu już od rana czekały na Świętego Mikołaja. Wszystkie przedszkolaki  bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Mikołaja w Przedszkolu.

Zanim jednak Święty Mikołaj zadzwonił dzwoneczkiem, do drzwi przedszkola zapukał inny bardzo ważny gość – Pan Dariusz Witczak - Burmistrz Kruszwicy, który w tym wyjątkowym dniu odwiedzał wszystkie przedszkolaki. Złożył dzieciom świąteczne życzenia i obdarował słodkimi mikołajami.

 

Wreszcie nadeszła długo wyczekiwana chwila. W drzwiach przedszkola pojawił się Mikołaj z workiem prezentów. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Ale niepotrzebnie. Mikołaj okazał się bardzo serdecznym i ciepłym Panem. Długo z dziećmi rozmawiał, sadzał sobie na kolanach i  wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.

Dzieci długo wspominały ten dzień, dzieliły się wrażeniami, ponownie oglądały prezenty, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

 

Przygotowanie sali na spotkanie z gościem, zakup prezentów dla dzieci, przygotowanie słodkiego poczęstunku dla Mikołaja i dzieci, wykonanie pięknych zdjęć, pomoc w organizacji całego dnia  – to wszystko zasługa nieocenionych Rodziców naszych przedszkolaków:

Państwo Ewa i Rafał Kanarek Kanarek

Państwo Renata i Mariusz Gwiżdż

Pani Katarzyna Szarowska

Wielkie podziękowania dla Pani Elżbiety Woźniak za piękne upominki pierniczkowe dla wszystkich oraz dla wszystkich Rodziców przedszkolaków za ufundowanie wspaniałych prezentów dla dzieci.

W imieniu przedszkolaków i wychowawczyń grupy wielkie podziękowania!!!

Data dodania: 2019-12-27 15:04:16
Data edycji: 2019-12-27 15:49:11
Ilość wyświetleń: 1011

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje