Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów

Koniec semestru to nie tylko czas podsumowań wyników w nauce. Jest to także dobry moment, aby przyjrzeć się osiągnięciom uczniów w innych dziedzinach – konkursach  i zawodach sportowych.

Wieloma sukcesami mogą poszczycić się nasi uczniowie.

Wielokrotnie udowadniali, że są ludźmi wielu talentów, tak było również i w minionym półroczu.

 

Wojciech Bieganowski uczeń kl. IV może pochwalić się I miejscem w konkursie plastycznym Woda w krajobrazie oraz dwoma III miejscami Każdy stworek chce swój domek i Krajobraz Poezji Polskiej.

 

Judyta Arent ( kl. IV ) i Joanna Sobczak ( kl. VI ) to laureatki I miejsca w konkursie poetyckim Krajobraz Poezji Polskiej.

 

Nadia Zielińska ( kl. II ) zajęła II miejsce w konkursie plastycznym Ferie – spędź je bezpiecznie, w którym nagrodzeni za udział zostali także Julia Arent i Artur Grobelski ( oboje z kl. II ).

 

            Prawdziwymi multimedalistami okazali się w tym półroczu sportowcy z klasy IV: wspaniali lekkoatleci Wojciech Bieganowski, Rafał Gwiżdż oraz lekkoatleci i piłkarze Adam Cichowlas i Michał Cichowlas. Wszystkich zawodów, w których brali udział i wygrywali nie sposób wymienić. Znakomitymi osiągnięciami sportowymi podsumowali semestr także Zofia Wesołowska ( kl. IV ) – biegi sztafetowe oraz Bartosz Krąkowski ( kl. IV ) I miejsce w rzucie piłką lekarską podczas Kids Igrzysk w lekkoatletyce.

 

            Pełni podziwu dla rozległych talentów i zaangażowania gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Data dodania: 2023-03-08 08:30:37
Data edycji: 2023-03-26 20:18:20
Ilość wyświetleń: 146

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje