Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Brawo, Janek

Do coraz liczniejszego grona finalistów konkursów organizowanych przez Kujawsko – Pomorskiego Kuratora Oświaty dołączył w tym roku kolejny uczeń Szkoły Podstawowej  im. Wojska Polskiego w Rusinowie – Jan Franciszek Wojciechowski.

Janek, po zmaganiach pierwszego i drugiego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii uzyskał awans do III – ostatniego etapu, który odbył się na początku marca.

- Konkurs ten jest przykładem na to, że łączenie szeroko rozumianej wiedzy geograficznej  z pasją do jej zgłębiania, a także wykazywanie się niezwykłą czujnością i samozaparciem przynosi zasłużone owoce.  – mówi nauczycielka geografii Pani Ilona Konieczyńska opiekun merytoryczny Janka.

Dotarcie na szczyt to niewątpliwy sukces samego finalisty, nauczyciela opiekuna  oraz rodziców. Jednak w myśl stwierdzenia, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, wszyscy  z niecierpliwością oczekujemy majowych wyników, tym razem konkursu Kasper Geograficzny, w którym Janek również reprezentował naszą szkołę, mając przeczucie graniczące z pewnością, że tytuł laureata należy już do Jana Wojciechowskiego.

Mocno trzymamy za to kciuki.

Data dodania: 2024-03-15 17:50:01
Data edycji: 2024-03-15 17:50:22
Ilość wyświetleń: 40

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje