Bezpiecznie na drodze – egzamin na kartę rowerową ?♂️
Uczniowie klas czwartych przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej uczniowie rozwiązywali test sprawdzający znajomość przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych oraz zasad bezpiecznego poruszania się rowerem. Następnie przystąpili do części praktycznej, podczas której wykonywali zadania na rowerze, takie jak jazda po wyznaczonym torze, slalom, sygnalizowanie manewrów oraz prawidłowe zachowanie się na drodze.
Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwoliły im bezpieczniej poruszać się po drogach jako rowerzyści.