Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Bezpiecznie na drodze – egzamin na kartę rowerową ?‍♂️

Bezpiecznie na drodze – egzamin na kartę rowerową ?‍♂️

Uczniowie klas czwartych przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej uczniowie rozwiązywali test sprawdzający znajomość przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych oraz zasad bezpiecznego poruszania się rowerem. Następnie przystąpili do części praktycznej, podczas której wykonywali zadania na rowerze, takie jak jazda po wyznaczonym torze, slalom, sygnalizowanie manewrów oraz prawidłowe zachowanie się na drodze.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwoliły im bezpieczniej poruszać się po drogach jako rowerzyści.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-24 20:22:17
Data edycji: 2026-06-24 20:48:07
Ilość wyświetleń: 42

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje